Seiklused jätkuvad

 

Narva Jõesuu 006

27. augustil võtsime ette sõidu Narva – Jõesuusse. See rõõmustas väga Laurat, kes ei saanud osaleda väljasõidul Aa randa. Meie päev algas Spa Hotell Meresuu juurest, kus meid tervitasid värvilised purskaevud ning kaunis puidust vaateplatvorm. Kokkuleppel administraatoriga, saime sõita liftiga ülemisele korrusele, kus avanes võrratu vaade merele, rannale ning majadele.

Peale seda jalutasime pargis ja toitsime parte. Pardid olid inimestega harjunud ning julgemad neist sõid saia lausa peo pealt. Pargis oli ka vahva laevakujuline mänguväljak. Laevas sai mängida kaptenit, lasta alla liumäest, ronida, turnida ning sõita karuselliga.

SPeale lõbusaid mänge jalutasime mereranda. Pehmel liival oli vahva südamest ringi joosta ning hullata. Päeva lõpetuseks korraldasime punasel rannapingil pikniku, kus peale soolaste ampsude nautisime ka maiustusi ning limonaadi.

Tagasi sõitsime bussiga ning Laura sai proovida ise piletit osta. Bussijuht oli sõbralik mees, kes trükkis lapsele välja tema isikliku pileti. Kui rihmad olid kinnitatud, algas tagasitee, mis väikesel tüdrukul kulges suures osas magusas unes.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.