AVATUD USTE PÄEV Puuetega Laste Tugikodus PÄIKESEKIIR!

Lastekaitsepäeval 1. juunil 2012.a. olid tugikodu uksed avatud külalistele.

Saal oli ehitud värviliste õhupallide ja lilledega. Seinu kaunistasid laste joonistused. Jõhvi ja Narva lasteaedade lapsed osalesid toredas kampaanias „Lastelt lastele“, joonistades kauneid pilte, mis külaliste vahel loterii auhindadeks jagati. Loterii tulust ostame tugikodu lastele kunstitarbeid.

Peo avas Metodisti kiriku pastor Artur Põld. Ta tutvustas, kuidas sai alguse koostöö tugikodu loomiseks Metodisti kiriku ja Jõhvi vallavalitsuse vahel.

Erilise tänu ja mälestuskingitused andsime üle meie sponsoritele ja partneritele Mary Walshile, Janice Himmelsbachile ning Michael Cantrellile Ameerikast.

Üle 60 inimese kogunes tugikodu peosaali. Külaliste seas olid Ida-Virumaa maavalitsuse ja omavalitsuste esindajad, valdade sotsiaaltöötajad, laste ja peredega tegelevate organisatsioonide esindajad ning kõik teised, kel on soov kaasa aidata tugikodu tegemistele.

Külalised said nautida meeleolukat konserti, uudistada tugikodu ruumide valmimist ning vestelda pidulaua ümber.

Esimesest ühisest peost jäi väga meeldiv mälestus…… siin kohtusid mõttekaaslased, kes ei ole ükskõiksed laste ja perede saatuse suhtes. Küll on hea, et leidub inimesi, kes soovivad olla toeks neile peredele, kellel üksi oma probleemidega hakkama saada on raske.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.